Meist ja meie toodetest

Meid motiveerib soov teha diabeetikute igapäevaelu lihtsamaks

Diabeet ei ole tänapäeval lihtsalt diagnoos ja aegajalt arsti juures käimist nõudev haigus. See on – vähemalt diabeedi esimesel paarikümnel aastal – rohkem elustiil + pidev oma teadmiste täiendamine diabeeditarvikute kiirelt arenevas maailmas. Kuidas meie Sind diabeedi ohjamisel toetada saame? Vaata tooteid, mida oleme isikliku positiivse kogemuse järgselt oma e-poodi müüki pannud. Oskame kõigi meie toodete puhul öelda, kuidas need maitsevad, lõhnavad, nahal tunduvad, töötavad, avanevad, püsivad jne. Suhkruveski juttudes saad teada, kuidas me ise selle “magusa sõbraga” hakkama saame.
Kniks ja kraaps ja tänud, et oled meie lehele tulnud! Me tõesti loodame, et leiad endale midagi vajalikku-kasulikku meie e-poest.

Klientide lemmikud

Lahused suhkru ainevahetuse diagnostikaks

Kui Sulle on määratud glükoosi tolerantsuse test ehk suhkru taluvuse proov, siis vajad Sa glükoosijooki. Tutvu meie erinevate maitsetega GLUCOTEST glükoosijookidega ja küsi neid oma apteegist. Meie tootevalikusse kuulub ka laktoosijook LACTOTEST piimasuhkru ehk laktoosi tolerantsuse testiks.

Soovid rohkem infot?
Võta meiega ühendust +3725099227 või info@sugarmill.eu