Plaastrieemaldaja LimisanPRO sprei 50ml

14,10

1 laos

Kirjeldus

Meditsiinilise liimaine, sh plaastrite, sidemete, haavasidemete, teipide ja stoomitoodete efektiivseks ja valutuks eemaldamiseks

Dermatoloogiliselt testitud.

-väga õrn, ei ärrita nahka
-toimib koheselt
-lihtne kasutada
-niisutab nahka
-värske lõhnaga
-värvitu
-suurepärane õhukesele, haprale ja tundlikule nahale
-sobib täiskasvanutele ja lastele

Kasutamine:

 

1. Pihustage LIMISAN´i plaastri servadele ja plaastri peale.

 

 

2. Eemaldage plaaster koheselt. Vajadusel pihustage veel LIMISAN´i.

 

 

3. LIMISAN kuivab koheselt ja ei mõjuta järgmiste plaastrite liimumist ega pealekandmist.

 

Koostisosad: disiloksaan, bisabolool, piparmünt, ARC- ekstrakt, butaan, propaan.

Tähelepanu!

Enne kasutamist lugege pakendi infolehte. Ärge kasutage toodet kui olete allergiline toote mistahes koostisaine suhtes.
Tuleohtlik aerosool. Pudel on rõhu all – võib kuumutamisel lõhkeda.
Hoida eemal kuumusest, kuumadest pindadest, sädemetest, lahtisest leegist ja muudest süüteallikatest. Ärge pihustage lahtisele leegile või süüteallikale. Ärge suitsetage toote kasutamisel. Ärge lõhkuge ega põletage pudelit isegi siis, kui see on tühjaks saanud. Kaitske otsese päikesevalguse eest. Ärge hoidke tingimustes, mis ületavad 50°C .

Hoidke lastele kättesaamatus kohas.

Kasutusvõimalused


PLAASTRID on spetsiaalselt välja töötatud nii, et need jäävad nahale kinni. Liimainete eemaldamine võib olla valus ja liimide eemaldamisel on haavakahjustused tavalised. LIMISAN suudab eemaldada nahalt kõik liimid valutult ja kahjustusteta. See soodustab haavade paranemist, kuna välditakse haava kahjustamist.

SPORDITEIPE kasutatakse sageli vigastuste raviks või nende ennetamiseks. Teibi eemaldamine on sageli valulik ja võib põhjustada nahakahjustusi. LIMISAN eemaldab valutult ja ilma nahakahjustusteta kõikvõimalikud sporditeibid, sealhulgas Kinesioteibi ja paindumatu sporditeibi. LIMISAN  töötab hästi ka karvasel nahal :).


STOOMIHOOLDUS. LIMISAN on meditsiiniseade, mis on spetsiaalselt välja töötatud stomaplaastrite ja kotikeste ohutuks ja lihtsaks eemaldamiseks nahalt. Sprei pudelit saab kasutada tagurpidi ja see suurendab kasutusmugavust. LIMISAN on nahale väga leebe ja seda saab kasutada pikka aega.

MEDITSIINILISED HAAVAPLAASTRID Pärast õnnetusjuhtumeid ja meditsiinilisi operatsioone kasutatavate meditsiiniliste plaastrite eemaldamisel esineb nahakahjustuste oht. LIMISAN väldib nahakahjustusi ja valu ning on osutunud ohutuks ja tõhusaks meditsiiniliste plaastrite eemaldamisel. LIMISAN eemaldab kergesti ka liimijäägid. LIMISAN sobib väga hästi ka kroonilise haavaraviga patsientidele, kes kasutavad sageli plaastreid.

RINNATEIP (boob tape) on spetsiaalselt loodud rindade fikseerimiseks ja toetamiseks riiete all ilma rinnahoidjata. Rinnateibi eemaldamine on sageli valus ja võib põhjustada nahakahjustusi. LIMISAN eemaldab rinnateibi valutult, kiiresti ja  nahakahjustusteta.

(Allikas: limisan.com)

Toodetud Euroopa Liidus.