Suuhooldus Prantsusmaalt

LEBON ESSENTIELS on looduslikud hambapastad, mille märksõnadeks on piparmünt ja ksülitool. Sarjas on 4 erinevat hambapastat, milles on kasutatud erinevaid piparmündi sorte. See annab võimaluse valida endale sobiv hambapasta mahedast kuni intensiivse maitseni.

  • Tugeva piparmündimaitsega STRONG MINT sisaldab põldmünti (Mentha Arvensis). See on sarja kõige intensiivsema maitsega hambapasta.
  • SWEET MINT sisaldab rohemünti (Mentha Viridis või Mentha Spicata). Magus aroom, mis tekitab kerge ja peene tunde, on sarnane traditsioonilise Maroko piparmünditee toimega.
  • CLASSIC MINT ja CLASSIC MINT+ CHARCOAL sisaldavad piparmünti (Mentha Piperitaks), mis on vesimündi ja rohemündi hübriid. Piparmünt annab värskendava aroomi, mis tagab mõnusa tasakaalustatud enesetunde.

Hambapastas kasutatav CHARCOAL on taimne süsi, mida saadakse tamme- ja pöögipuudest. Hoolimata oma tumedast värvist on taimset sütt paljude põlvkondade jooksul kasutatud tema valgendava toime tõttu. LEBON hambapastas kasutatakse ülipeene fraktsiooniga sütt, mis ei ohusta hammaste emaili. Taimse söe abrasiivset toimet pastas tasakaalustab looduslik hambaemaili remineraliseeriv hüdroksüapatiit. Süsi koos papaiaga valgendab hambaid looduslikul ja ohutul moel.

KSÜLITOOL on looduslik taimne magusaine, mida saadakse kasekoore ekstraktist. Ksülitool koos rohelise teega neutraliseerib söögijärgset happerünnakut suus aidates sel moel vältida hambakatu ja hambaaukude teket.
Kuidas see toimub? Suuõõne mikroobide tasakaalu häirimisel mängivad põhirolli kaks bakterit- Streptococcus Mutans ja Lactobacillus Acidophilus. Need kaks bakterit muudavad toidus sisalduva suhkru hapeteks, mis kahjustavad hambaemaili. Erinevalt tavalisest suhkrust, ei suuda need bakterid ksülitooli oma elutegevuseks kasutada ja happerünnak jääb olemata. Ksülitooliga hambapastad võiks olla sobiv valik diabeediga isikutele.

Hambapesu LEBON ESSENTIELS hambapastaga on tõeline igapäevane nauding! Need hambapastad ei kipita, tekitavad kerge vahu ja jätavad värske järelmaitse, mille intensiivsus varieerub vastavalt hambapasta valikule.

Prantsuse parimad suudlejad soovitavad