Tootesari AnOxident balance

35,00

Ettetellimisel

Category:

Antioksüdantidega glükoosi mõju eest kaitsev AnOxident balance tootesari hammastele ja igemetele – loodud diabeetikutele

Patenteeritud LF-NFQ® ja DUOX®-süsteem.

DUOX®-süsteem toimib süljes sisalduva liigse glükoosi osalusel tekkivat vesinikperoksiidi neutraliseeriva barjäärina. Tooted sisaldavad bioaktiivseid piima- ja taimeekstrakte ning E- ja C-vitamiini, glutatiooni ja mineraalaineid; lisaks fluoriidi, ksülitooli ning ühendit laktoferriin-NFQ®.

Tooted sobivad eriti hästi inimestele, kes kannatavad suuhügieeni probleemide all, mis on seotud:

• diabeediga       • suhkrurikka toidu tarbimisega

 Liigne glükoos võib põhjustada suu loomuliku kaitsevõime vähenemist, häirida suu keskkonna tasakaalu ning selle tagajärjel viia kaariese ja igemehaiguse tekkeni. Seda esineb iseäranis sageli diabeedi korral, kui sülje glükoosisisaldus on normaalsest suurem, mille tagajärjeks võivad olla raske igemehaigus, periodontiit ning suurem hammaste väljalangemise risk.

Tootesari AnOxident balance koosneb neljast suuhooldustootest, mille ainulaadne koostis sisaldab bioaktiivseid piima- ja taimeekstrakte, mille suu glükoositaset reguleeriv, antioksüdatiivne ja suu keskkonna loomulikku tasakaalu toetav toime on kliiniliselt tõestatud.

4 lihtsat sammu, et suu oleks 24 tundi päevas tervislikult suhkruvabam:

1. samm – Peske hambaid pärast iga söögikorda AnOxident balance hambapastaga
2. samm – Loputage AnOxident balance suuveega
3. samm – Takistage süljes leiduva liigse glükoosi ladestumist hammastel ja igemetel, kasutades päeva jooksul hambapesukordade vahel AnOxident balance suuspreid
4. samm – Et suu glükoositaset öö läbi kontrolli all hoida, määrige enne magamaminekut igemetele ja keele peale AnOxident balance suugeeli.
Geeli võib kasutada ka proteeside all.

1. SAMM – hambapasta AnOxident balance – 75 ml

Patenteeritud koostises on kombineeritud piima- ja taimeekstraktide tugevdav toime ning kliiniliselt tõestatud toimega DUOX®-süsteem, mis üheskoos aitavad kiiresti ja tõhusalt taastada suu normaalse pH, suurendada antioksüdantide taset ning vähendada süljes leiduva liigse glükoosi kahjulikku mõju hammastele ja igemetele. Et toimet veelgi tõhustada, ei sisalda hambapasta AnOxident balance vahuaineid ning selle mahedad maitsed ja leebe toimega koostisosad on hästi talutavad.

Kasutamine: Harjake hambaid pärast iga söögikorda ning enne magamaminekut vähemalt 2 minutit. Loputage suud AnOxident balance suuveega.

Lapsed peaksid kasutama herneterasuurust kogust hambapastat ning pesema hambaid täiskasvanu järelevalve all.
Eriti soovitav kasutada diabeetikutel, kel esineb sülje liigsest glükoosisisaldusest tingitud suuõõneprobleeme.
Hambapastat mitte alla neelata.

2. SAMM – suuvesi AnOxident balance – 300 ml

Sisaldab patenteeritud segu bioaktiivsetest piima- ja taimeekstraktidest, mis toetavad sülje loomulikke kaitsemehhanisme, sisaldavad olulisi antioksüdante ning vähendavad sülje liigse glükoosisisalduse kahjulikku mõju hammastele ja igemetele. Maheda maitsega suuvesi sisaldab DUOX®-süsteemi, mis aitab säilitada suu keskkonna loomulikku tasakaalu ja toetab suuõõne tervist, tagades värske ja meeldiva tunde. Ei sisalda mentooli ega alkoholi, mistõttu on hästi talutav. Ei kipita ega kõrveta.

Kasutamine: Pärast hammaste pesemist AnOxident balance hambapastaga loputage suu AnOxident balance suuveega. Korrake, kui vaja, et suus oleks värske ja meeldiv tunne. Võimalikult tõhusa toime tagamiseks sülitage ülejääk lihtsalt välja. Ärge loputage suud veega.

Eriti soovitatav kasutada diabeetikutel, kel esineb sülje liigsest glükoosisisaldusest tingitud suuõõneprobleeme.
Ei sobi kasutamiseks 6-aastastele ja noorematele lastele. Lapsed peaksid toodet vajaduse korral kasutama täiskasvanu järelevalve all.
Suuvett mitte alla neelata.

3. SAMM – suusprei AnOxident balance – 50 ml

See ainulaadne toode on rikastatud bioaktiivsete piima- ja taimeekstraktidega ning sisaldab kliiniliselt tõestatud toimega DUOX®-süsteemi, vähendab süljes sisalduva liigse glükoosi kahjulikku toimet ning suurendab antioksüdantide hulka suus.

AnOxident balance suusprei korrapärase kasutamisega moodustub suhu süljes sisalduva liigse glükoosi vastane kaitsebarjäär. Rikkalikult mineraalaineid sisaldav koostis aitab ka taastada suuõõne niiskuse, hoida suuõõne terve ja valutuna ning säilitada suuõõne niiskust ja värskust.

Eriti soovitatav kasutada diabeetikutel sülje liigse glükoosisisalduse kahjuliku mõju ning suukuivuse vähendamiseks.

Kasutamine: Pihustage piisav kogus igemetele ja keele peale nii sageli, kui vaja.

Kui otsik puutub suuõõne pinnaga kokku, peske see pärast kasutamist ära.

4. SAMM – igemegeel AnOxident balance – 50 g

Bioaktiivsete piima- ja taimeekstraktidega rikastatud ning kliiniliselt tõestatud toimega DUOX®-süsteemi sisaldav rahustav suugeel vähendab öösel moodustuva liigse glükoosisisaldusega sülje kahjulikku mõju suuõõnele, suurendab antioksüdantide hulka suus ning aitab taastada suuõõne keskkonna loomulikku tasakaalu. Viskoosne geel moodustab suhu süljes sisalduva liigse glükoosi vastase kaitsebarjääri.

AnOxident balance suugeeli kasutamisel enne magamaminekut moodustub kaitsebarjäär, mis aitab ennetada öösel moodustuvas süljes leiduva glükoosi kogunemist hammastel ja nende ümber. Lisaks libestab tugeva niisutava toimega geel suu pinda öö läbi, ennetades suuõõne valulikkust ja ebamugavustunnet ning aidates leevendada diabeedist põhjustatud suukuivust.

Kasutamine: Määrige enne magamaminekut puhta sõrmega piisavalt geeli ülemistele ja alumistele igemetele ja keele peale. Soovi korral võite geeli öö jooksul korduvalt kasutada, eriti juhul, kui kannatate suukuivuse all. Võimalikult tõhusa toime tagamiseks ärge suud loputage. Aitab leevendada suukuivust.
Sobib kasutamiseks ka proteeside all.
Geeli võib kasutada ka päevasel ajal, et kaitsta suuõõnt süljes leiduva liigse glükoosi kahjuliku toime eest hambapesukordade vahel.
Ainult suukaudseks kasutamiseks.

Tooted võivad sisaldada piimavalkude jääke. Kui olete mõne koostisosa suhtes allergiline, pidage enne kasutamist nõu arstiga. Sulgege pakend pärast kasutamist.

AnOxident balance’i tooteid soovitavad ja määravad arstid ja hambaarstid, et takistada ja vähendada süljes sisalduva liigse glükoosi kahjulikku mõju hammastele ja igemetele.

AnOxident balance’i tootesarja tooted on meditsiiniseadmed, mis on spetsiaalselt näidustatud diabeetikutele suuõõne tervise eest hoolitsemiseks.

Partii number ja kõlblikkusaeg Vt. pakendilt

Toodetud Euroopa Liidus.