Hambapasta AnOxident balance 75ml

8,00

Ettetellimisel

Category:

AnOxident balance hambapasta – loodud  diabeetikutele

Patenteeritud koostises on kombineeritud piima- ja taimeekstraktide tugevdav toime ning kliiniliselt tõestatud toimega DUOX-süsteem, mis üheskoos aitavad kiiresti ja tõhusalt taastada suu normaalse pH, suurendada antioksüdantide taset ning vähendada süljes leiduva liigse glükoosi kahjulikku mõju hammastele ja igemetele. Sisaldab ksülitooli.
Et toimet veelgi tõhustada, ei sisalda hambapasta AnOxident balance vahuaineid ning selle mahedad maitsed ja leebe toimega koostisosad on hästi talutavad.

Kasutusjuhend

Harjake hambaid pärast iga söögikorda ning enne magamaminekut vähemalt 2 minutit. Loputage suud AnOxident balance’i suuveega.
Lapsed peaksid kasutama herneterasuurust kogust hambapastat ning pesema hambaid täiskasvanu järelevalve all. Eriti soovitav kasutada diabeetikutel, kel esineb sülje liigsest glükoosisisaldusest tingitud igemeprobleeme.

Hambapastat mitte alla neelata.

Toodetud Euroopa Liidus.

Koostis

Naatriummonofluorofosfaat 1,14% w/w (1500 ppm fluoriidioone), ksülitool, piimavalgu ekstrakt, melon (Cucumis melo), piimasubstraat, Apo laktoferriin-NFQ®, laktoferriin-NFQ®, abiained.