Timesulini seadistamine 3 lihtsa sammuga

Timesulin step-1Samm 1

Kui võtad esmakordselt pakendist oma uue Timesulini ajalugeja, on sellel väike plastikust kleeps, mis kaitseb patareid tühjenemise eest. Aktiveeri Timesulin eemaldades plastikust kaitsekleeps ja Timesulini taimeril hakkab vilkuma 00:00. Kui Sul on aeg teha oma tavapärane insuliinisüst, siis asenda selle järgselt penni tavaline otsik Timesulini ajalugejaga.

Samm 2Timesulin step 2

Asenda oma insuliini penni otsik Timesulin ajalugejaga.
Timer hakkab kohe sekundeid loendama, alustades ühest sekundist (00:01) ja loendab sekundeid kuni ühe tunnini (59:59). Pärast ühe tunni möödumist lülitub taimerrežiim MM:SS-lt minutite lugemise režiimile HH:MM-le.
Ära unusta  paigaldada nõela katet iga süstimise järgselt, et vältida insuliini leket Timesulini ajalugeja sisse. Veel parem- eemalda nõel iga süstimise järgselt ja kasuta uut nõela igal süste korral.

Timesulin step 3Samm 3

Timesulini ajalugeja alustab aja lugemist nullist igakord, kui Timesulin on penni otsast eemaldatud kauem kui 8 sekundit.
8 sekundiline viivitusaeg võimaldab Sul kontrollida insuliinikogust pennis ilma taimerit lähtestamata (nullimata).

 

Timesulin step 4Kasulik info

Timesulin ajalugeja patarei eluiga on 12 kuud. Selle aja täitumisel hakkab ekraan tuhmuma ja seejärel lülitub välja. Timesulini patarei ei ole vahetatav.
Kui Sul on Timesulini kohta täiendavaid küsimusi, võta meiega ühendust siit.

OSTMA!

1 Comment
  • Mark

    13. sept. 2022 at 10:48

    Thanks for your blog, nice to read. Do not stop.

Avalda arvamust